Бронювання

Бронювання апартаментів у «ФАВАР Карпати» в Східниці

Забронювати апартаменти у «ФАВАР Карпати» дуже просто на нашому сайті через форму бронювання. Для зручності бронювання існує власний онлайн сервіс. Щоб зарезервувати апартаменти, достатньо визначитися з категорією помешкання, кількістю гостей та датами відпочинку. Потім сплатити авансовий платіж. Після цього апартаменти будуть заброньовані за фіксованою ціною.Умови резервування та бронювання апартаментів

Резерв на обрані апартаменти зберігається протягом двох банківських днів, за цей час необхідно перерахувати авансовий платіж, яким Ви підтверджуєте свої наміри на замовлення апартаментів.

Сума авансового платежу складає 30% від загальної вартості проживання (вартість однієї доби проживання в апартаментах × кількість ночей).

Бронювання апартаментів відбувається автоматично по факту зарахування коштів (авансового платежу) на банківський рахунок. Після цього вартість апартаментів буде зафіксовано, тому ціна надалі не може змінюватися і переглядатися.

У випадку несплати авансового платежу протягом двох банківських днів, резервування апартаментів автоматично анулюється. 

Відміна бронювання та повернення коштів

У випадку відміни бронювання за 30 і більше календарних днів до дати заїзду, авансовий платіж повертається гостю у повному розмірі (100% суми авансу).

Якщо відміна бронювання була здійснена менше, ніж за 30 календарних днів до дати заїзду, авансовий платіж не повертається.

Зверніть увагу!

Ми працюємо у частковому форматі childfree — вільний від дітей. Тому заселення з дітьми можливе лише на першому поверсі в апартаментах  №№1,2,3,4.

Проживання з тваринами дрібних порід (до 3 кг) обговорюється під час бронювання індивідуально і дозволено лише за попередньою згодою адміністрації.

В апартаментах не передбачено встановлення додаткових спальних місць. Тому кількість гостей має відповідати кількості спальних місць тієї чи іншої категорії апартаментів. Це потрібно враховувати при бронюванні.

Час поселення — з 14:00, час виселення — до 12:00.

Залишилися питання?

Отримати додаткову інформацію, замовити трансфер або консультацію лікаря, а також масаж в апартаменти можливо за номерами телефонів, які є в розділі Контакти.

Фавар Карпати на мапі